Home Aktualności

W roku szkolnym 2013/2014 Nasze przedszkole brało udział w 2 akcjach, które miały na celu poszerzanie więzi z rodzicami podczas wspólnego czytania bajek dla dzieci. Co zachęci rodziców do czytania książek dzieciom.

 

Czytaj dalej ...

 

W dniu 12 czerwca 2014 r. dzieci z Przedszkola pojechały na wycieczkę do Muzeum i Sportowej Doliny w Koszalinie, gdzie uczestniczyły w zabawach ruchowych na świeżym powietrzu.

 

W dniu 07 czerwca 2014 r. na placu zabaw wokół przedszkola odbyło się spotkanie przedszkolaków z absolwentami naszego przedszkola (uczniami klas: 0, I i II).

 

Czytaj dalej ...

 

W dniu 03 czerwca 2014 r. dzieci z przedszkola wyjechały na wycieczkę do Zakładu Rehabilitacyjnego nr 1 w Koszalinie. Obie grupy przedszkolne na przywitanie zaprezentowały krótkie występy artystyczne i wręczyły drobne upominki - korale z makaronu.

 

Czytaj dalej ...

 

W dniu 31 maja 2014 r. dzieci z przedszkola wzięły udział w Biesiekierskim Mini Maratonie - uczestniczyły w biegu na 60 metrów. W konkurencji tej zajął I miejsce Mateusz Domblat z grupy starszej Słoneczka i otrzymał główną nagrodę złoty medal i wielkiego, pluszowego misia.

 

Czytaj dalej ...

 
Więcej artykułów…