Home Aktualności

W dniu 19.09.2015 r. (sobota) na Stadionie w Biesiekierzu odbyły się dożynki gminno-parafialne. Występy artystyczne dzieci z przedszkola podczas dożynek są już tradycją naszej placówki.

Czytaj dalej ...

 

W dniach 28 oraz 31 sierpnia 2015 r. odbyły się zajęcia adaptacyjne w przedszkolu. Dzieci zapoznały się z pomieszczeniami i pracownikami przedszkola; uczestniczyły w zajęciach ruchowych, plastycznych, zabawach grupowych na Sali i w ogrodzie przedszkolnym.

Czytaj dalej ...

 

W dniu 13.06.2015 r. (sobota) Starszaki z naszego przedszkola tradycyjnie wzięły udział w IX Przeglądzie Folklorystycznym Przedszkolaczek Ci ja, czyli zabawy z tańcem, muzyką i piosenką organizowanym przez Przedszkole nr 13 Małą Akademią i Muzeum w Koszalinie na muzealnym dziedzińcu.

Czytaj dalej ...

 

W dniu 11.06.2015 r. (czwartek) Marysia Kober, Iza Serpina i Martynka Gawrońska wzięły udział w konkursie Jestem bezpiecznym przedszkolakiem zorganizowanym przez Przedszkole w Mielnie.

Czytaj dalej ...

 

W dniu 10.06.2015 r. (środa) dzieci z Przedszkola pojechały na wycieczkę do Eldorado w Centrum Handlowym Emka w Koszalinie.

Czytaj dalej ...

 
Więcej artykułów…