Home Aktualności

 

 

28.09.2017 r. odbyła się nasza pierwsza morska przygoda. Dzieci z Gminnego Przedszkola w Biesiekierzu wyjechały do Transgranicznego Centrum Edukacji Ekologicznej w Sarbinowie.

 

Więcej…

 

29.09. 2017 r. (piątek) gościliśmy w naszym przedszkolu uczniów ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu wraz z Panią Justyną Smagieł. W ramach Europejskiego Dnia Języków Obcych starsi koledzy przybliżyli naszym dzieciom języki jakie występują w Europie.

Wysłuchaliśmy piosenek pięknie zaśpiewanych w języku polskim, angielskim i niemieckim. Poznaliśmy popularne w krajach Europy zabawy oraz zaśpiewaliśmy piosenkę "Panie Janie" w czterech językach. Europejski Dzień Języków Obcych rozpoczyna w naszym przedszkolu program „Mały Podróżnik”.

Adriana Sowa – Szymańska

 

W dniu 09.09.2017 r. (sobota) w Biesiekierzu odbyły się dożynki pod hasłem: „Tu mieszkam, tu żyję”.

Podczas uroczystości tej, dzieci z Gminnego Przedszkola w Biesiekierzu zaprezentowały swoje modne stroje z kolekcji „Przedszkolnej szafy”.

Nie zabrakło również stoiska przedszkolnych wspomnień, gdzie wszyscy absolwenci przedszkola mogli odnaleźć swoje zdjęcia w wystawionych kronikach oraz przypomnieć sobie zabawki przedszkolne z lat 70 i 80.

 

Opracowała: Katarzyna Tomczak

 

W dniu 28.06.2017 r. (środa) zaprosiliśmy dzieci, które zaczną chodzić do naszego przedszkola od września.

Dzieci poznały przedszkole, uczestniczyły w zajęciu otwartym, tańczyły przy piosence, lepiły słońce z masy solnej.

Po zjedzeniu gofrów bawiły się w Sali i na placu zabaw.

Opracowała Irena Tarnowska

 
Więcej artykułów…