Home Aktualności

W dniu 11.05.2017 r. (czwartek) dzieci z grupy młodszej „Motylki” a w dniu 12.05.2017 r. (piątek) dzieci z grupy Starszej „Słoneczka” były na zajęciach w Bibliotece Publicznej „Gminy Biesiekierz”.

 

Więcej…

 

WARSZTATY OGRODNICZE W TORSEED

W dniu 08.05.2017 r. (poniedziałek) dzieci z Gminnego Przedszkola w Biesiekierzu uczestniczyły w Warsztatach Ogrodniczych w Torseed w Kotłowie (sadzenie roślin, poznawanie tajników ogrodnictwa).

 

 

Opracowała Kadra Przedszkola

 

 

W dniu 25.04.2017 r. (wtorek) dzieci z Gminnego Przedszkola w Biesiekierzu z grupy Starszej "Słoneczka" zdobyły puchar za najlepszą choreografię w TV Festiwalu Tańca "Tańczące Przedszkolaki" w Białogardzie. Nasze dzieci zaprezentowały się w Tańcu Motyli do muzyki klasycznej.

 

Opracowała Kadra Przedszkola

 

W piątek 21.04.2017 r. przedszkolaki z Gminnego Przedszkola w Biesiekierzu z grupy Młodszej wybrały się w odwiedziny do piesków i kotków zamieszkujących w Schronisku dla Zwierząt „Zielony Zakątek” w Koszalinie.

Wycieczka poprzedzona była zbiórką karmy dla psów i kotów, koców itp. dzieci poznały pracę w Schronisku od środka. Schronisko zamieszkuje obecnie około 150 psów i 50 kotów.

 

Opracowała Irena Tarnowska

 

W czwartek 20.04.2017 odbył się w Bibliotece Publicznej „Gminy Biesiekierz” – gminny Konkurs recytatorski "Emilki".

 

 

Więcej…

 
Więcej artykułów…