W czwartek 20.04.2017 odbył się w Bibliotece Publicznej „Gminy Biesiekierz” – gminny Konkurs recytatorski "Emilki".

W konkursie wzięły udział przedszkolaki ze Starych Bielic i Świemina, nasze przedszkole reprezentowali Hanna Kober, Łukasz Łaba, Oliwier Orlikowski i Miłosz Szelag. Komisja w składzie: Pani Irena Barczuk,  Pani Renata Łowiecka, Pan Marek Płaza, Pan Sydoryk wyłoniła troje dzieci, które będą reprezentowały Naszą gminę w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej. Drugie miejsce zajęła Hanna Kober z Naszego przedszkola. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Konkurs przebiegał w miłej atmosferze, dzieci były zadowolone i uśmiechnięte. Serdecznie gratulujemy rodzicom i dzieciom !

Opracowała Irena Tarnowska